خانه / آخرین مطالب / دو فعالیت زیست محیطی انجمن سبز اندیشان جوان به مناسبت روز هوای پاک

دو فعالیت زیست محیطی انجمن سبز اندیشان جوان به مناسبت روز هوای پاک

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، پخشان قلندری، مسئول انجمن زیست محیطی سبز اندیشان جوان در گفتگو با هاژه اظهار کرد: در راستای فعالیت های انجمن زیست محیطی سبز اندیشان جوان مهاباد بیست و نهم دی ماە سال ۱۳۹۵ مصادف با روز هوای پاک اعضای این انجمن دو برنامه جداگانه را در فضایی شاد و صمیمی اجرا نمودند.

وی در ادامه افزود: بحث آموزش یکی از مهمترین بحث ها در راستای ایجاد و ترویج فرهنگ زیست محیطی میباشد و در همین راستا این انجمن ۲ برنامه را در دستور کار خود قرار داد.

برنامه اول با حضور جمعی از دانش آموزان  مدرسه یوسف قاضی در فضای آزاد پارک خبرنگار برگزار گردید که شامل یک کارگاه آموزشی چهل و پنج دقیقه ای و در آخر دانه پاشی برای پرندگان و جمع آوری ته سیگار توسط دانش آموزان و پرسش و پاسخ با حضور مدیر عامل انجمن بود

برنامه دوم

 با حضور خانم نسرین جوانبخت کارشناس ارشد آب و هواشناسی عضو انجمن در کارگروه ( ژنانی ژینگەپارێز ) اقدام به برگزاری کارگاە آموزشی در آموزشگاە زبان شکوە با مدیریت خانم پاکزاد نمودند.

لازم به ذکر است معرفی و یادآوری سەشنبەهای بدون خودرو نیز در لیست مباحث مطرح شده در این کارگاه ها بود که یکی از مهمترین مشکلات زیست محیطی بحث آلودگی هوا میباشد و کارگاه با شعار بیایید همە با هم در داشتن هوای پاک سهیم باشیم پایان یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک نوشته در کردمدیا

درباره ی gasemian

همچنین ببینید

آغاز فروش مایو در مترو+متلک جدید به جلیلی و کلانتری!

آغاز فروش مایو در مترو+متلک جدید به جلیلی و کلانتری! طنز و کاریکاتور > طنز – ضمیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tarahandigikala
تهیه شده توسط گروه فنی کردمدیا