خانه / اخبار سیاسی / حضور خودجوش دانشجویان در فعالیت های کافه انتخابات/لغو شدن برخی برنامه‌های به دلیل مشکلات مالی دانشگاه

حضور خودجوش دانشجویان در فعالیت های کافه انتخابات/لغو شدن برخی برنامه‌های به دلیل مشکلات مالی دانشگاه

ساعت: ۱۴:۳۷
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شناسه خبر: ۱۱۰۵۶۸۲

مسئول کافه انتخابات دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد:

مسئول کافه انتخابات دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: استقبال دانشجویان در روزهای اخیر از برنامه های کافه انتخابات بسیار خوب بوده به طوری که بیشتر کارهای این کافه به صورت خودجوش توسط خود دانشجویان اداره شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، سبحان مصدقی با بیان این مطلب افزود: در ابتدا قرار بود بحث های سیاسی با موضوعات خاص برنامه ریزی شود اما بعد تصمیم گرفتم موضوع مباحث آزاد باشد تا هر کسی در هر موضوعی که می‌خواهد صحبت کند.


وی ادامه داد: این موضوع مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت و طی روزهای اخیر بحث آزاد میان دانشجویان با گرایش های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی لرستان صورت گرفت.

مصدقی تاکید کرد: مناظره میان گروه‌های مختلف نیز از دیگر برنامه‌هایی است که میان نمایندگان کاندیداهای مختلف طی روزهای آینده انجام خواهد شد.

مسئول کافه انتخابات دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: دانشگاه نه ممانعتی از برگزاری برنامه های مختلف داشته و نه همکاری. تنها بهانه‌ای که عنوان می کنند این است که بودجه برای این طور برنامه ها ندارند و به طور طبیعی به دلیل بودجه نداشتن برخی برنامه‌های ما در کافه انتخابات کنسل شد.

 


photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۰_۱۵-۱۱-۰۶.jpg

لینک نوشته در کردمدیا

درباره ی admin

همچنین ببینید

۳ کانکس اهدایی را به ایتام و نیازمندان دادم / در چادر با مردم همراه شدم

ساعت: ۱۵:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ شناسه خبر: ۱۳۱۳۸۶۳ امام جمعه سرپل‌ذهاب که از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tarahandigikala
تهیه شده توسط گروه فنی کردمدیا