خانه / آخرین مطالب / هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

طراحی سایت تعرفه هایی دارد که در این محتوا سعی داریم بصورت کامل برای کاربران توضیح دهیم خیلی از کاربران از تعرفه های طراحی سایت مطلع نیستند و با دیدن تفاوت در هزینه طراحی سایت دچار شک و تردید می شوند. دارای مراحل و امکانات متفاوت است که هر شرکت و یا گروه طراحی سایت بصورت متفاوتی انجام می دهند. تعرفه های طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:

 

 

  • هزینه ثبت دامنه (بعضی از افراد خود ثبت دامنه را انجام می دهند که این مورد می تواند از هزینه های طراحی سایت کم شود)
  • هزینه اختصاص هاستینگ
  • هزینه پیاده سازی وب سایت
  • هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت
  • هزینه گرافیک وب سایت (در صورت تمایل مشتری)
  • هزینه اموزش پنل مدیریت(این آموزش می توانند خصوصی باشد و یا عمومی بصورت ارسال فیلم آموزش انجام شود)
  • هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت (گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالا در زمان های خاص این اپلیکیشن را بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد)
  • هزینه پشتیبانی سایت (به مدت یکسال بصورت رایگان)

سئو و بهینه سازی وب سایت در صورت تمایل برای مشتریان عزیز انجام می شود، موارد ذکر شده دارای توضیحاتی می باشد که با خواندن می توانید از تعرفه های طراحی وب سایت بصورت دقیق مطلع شوید.

هزینه ثبت دامنه

دامنه چندین نوع است دامنه ir سالیانه در حدود ۶۰۰۰ هزار تومان است و دامنه های com  و co سالیانه حدود ۳۵۰۰۰ هزار تومان می باشد دامنه های دیگری مانند tv  و… دارای قیمت های بیشتر می باشد اگر شما دارای دامنه هستید می خواهید طراحی سایت انجام دهید هزینه ثبت دامنه از کم می شود.

هزینه اختصاص هاستینگ

هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت لازم می باشد پایه اولیه میزان هاست ۵۰۰ مگابایت است ولی باتوجه به سایت شما و فضای مورد نیازتان هاست قابل ارتقا می باشد. هزینه ۵۰۰مگابایت فضا حدود ۳۶ هزار تومان سالیانه می باشد و برای ارتقا باید ۲۰ هزار تومان هزینه کنید ولی هزینه ای که برای اختصاص هاست می کنید بستگی دارد از کدام شرکت می باشد.

هزینه پیاده سازی وب سایت

بعضی از قالب های طراحی سایت رایگان است ولی بعضی از قالب ها رایگان نیستند و سیستم های مدیریت محتوا جوملا و وردپرس حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد. ولی گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالااز قالب های حرفه ای استفاده می کند.

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالا رایگان مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را طراحی می کند ولی اگر کارفرما مایل باشد با توجه به سایت و محتوای سایت گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالا مطالب سئو شده وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد.

هزینه آموزش پنل مدیریت

گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالا برای مشتریانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و… را می دهند فیلم آموزشی بصورت رایگان در اختیارشان قرار می دهند ولی اگر نیاز به آموزش خصوصی داشته باشند می توانند از طریق تیم ویوور آموزش دهد و هزینه آموزش با توجه به ساعت آموزش تعیین می شود.

هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت

هزینه اپلیکیشن اندروید ۲۴۰ هزار تومان می باشد ولی در اکثر مواقع گروه طراحی سایت طرحان دیجی کالا این اپلیکیشن را برای مشتریان عزیزی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و… را می دهند تعیین می کند رایگان در اختیارشان قرار می دهند.

هزینه پشتیبانی سایت

گروه طراحی سایت طرحان دیجی کالا به مدت یک سال پشتیبانی سایت را از طریق برنامه ی تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده میگیرد.

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

اگر مشتریان عزیز تمایل به سئوی سایت داشته باشند با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود. ممکن است بعضی کاربران که در حال حاضر از سئو اطلاع ندارند می توانیم بصورت مختصر زمانی که کلمات کلیدی در گوگل سرچ می کنید سایت هایی در اوایل صفحات پیشنهادی گوگل قرار می گیرند سئو شده اند هر سایتی را که در کلمه کلیدی مربوط قوی تر باشد گوگل آن را بالاتر از بقیه سایت های دیگر قرار می دهد و در اینصورت بازدید سایت خیلی بالا می رود.

برای سئوی تضمینی سایت با گروه طراحی سایت  طراحان دیجی کالا در ارتباط باشد.

لینک نوشته در کردمدیا

درباره ی gasemian

همچنین ببینید

آغاز فروش مایو در مترو+متلک جدید به جلیلی و کلانتری!

آغاز فروش مایو در مترو+متلک جدید به جلیلی و کلانتری! طنز و کاریکاتور > طنز – ضمیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tarahandigikala
تهیه شده توسط گروه فنی کردمدیا