خانه / اخبار اجتماعی / هوای تهران ۳ درجه خنک تر می شود

هوای تهران ۳ درجه خنک تر می شود

هوای تهران ۳ درجه خنک تر می شود

جامعه > محیط زیست – ایرنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران ازکاهش ۳ درجه ای دمای هوای پایتخت در ۴۸ ساعت آینده خبر داد.

اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان امروز و در ۴۸ ساعت آینده صاف، گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.
دراین گزارش، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه به ترتیب (۲۵ ، ۳۹)، (۲۴، ۳۶) و (۲۳، ۳۶) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس این گزارش، امروز ضمن افزایش نسبی دما و در بعد ازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود که در پاره ای نقاط احتمال وقوع گرد و خاک نیز وجود دارد.
همچنین در روز جمعه و شنبه در برخی مناطق استان تهران به خصوص بخش های جنوبی، گاهی افزایش ابر پیش بینی شده که علاوه بر این در روز شنبه نیز افزایش ابر در ارتفاعات استان انتظار می رود.
براساس این گزارش، از فردا شب (پنجشنبه)در پاره ای نقاط به خصوص بخشهای جنوبی و غربی استان تهران وزش باد دور از انتظار نیست.
براساس این گزارش، ورامین با ۳۹درجه سانتیگراد و فیروزکوه۱۱سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

۴۷۴۷

لینک نوشته در کردمدیا

درباره ی gasemian

همچنین ببینید

پست مهم وزیر ارتباطات در اینستاگرام: مسافران پرواز تهران-یاسوج هم تماس گرفته‌اند هم موبایل روشن بوده

پست مهم وزیر ارتباطات در اینستاگرام: مسافران پرواز تهران-یاسوج هم تماس گرفته‌اند هم موبایل روشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tarahandigikala
تهیه شده توسط گروه فنی کردمدیا