خانه / آخرین مطالب / تیم معلم مهاباد بر سکوی قهرمانی جورابین استان ایستاد

تیم معلم مهاباد بر سکوی قهرمانی جورابین استان ایستاد

بە گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە، روز سەشنبە ٢٤ بهمن‌ماه ٩٦ دوازدهمین جشنوارە مسابقات جورابین استان آذربایجان‌غربی با قهرمانی تیم معلم مهاباد بە کار خود پایان داد.

در ادامە این سری از مسابقات جورابین کە روز شنبە ٢١ بهمن‌ماه در تالار وحدت مهاباد با حضور ٦٢ تیم از شهرستان‌های مهاباد، بوکان و سردشت در دو مرحلە گروهی و حذفی آغاز شدە بود، چهار تیم: لاوان مهاباد، نقاش مهاباد، سردار بوکان و معلم مهاباد توانستند بە مرحلە نیمەنهایی صعود پیدا کنند کە در نهایت تیم معلم مهاباد با غلبە بر تیم سردار بوکان توانست بە مقام قهرمانی این سری از مسابقات دست پیدا کند. دو تیم لاوان و نقاش مهاباد نیز توانستند بە ترتیب در ردەهای سوم و چهارم این مسابقات جا خوش کنند.

سید نوح عنایتی، رییس هیئت جورابین استان آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار هاژە بر ادامە این مسابقات تاکید کرد و گفت: از اول پاییز امسال چندین جشنوارە در رشتە جورابین در شهرستان مهاباد برگزار شدە کە تلاش می‌کنیم این روند در آیندە نیز تداوم پیدا کند.

 

رییس هئیت بازی‌های بومی و محلی شهرستان مهاباد از ادامە برگزاری جشنوارە‌های بومی و محلی خبر داد و گفت: روز ٢٦ بهمن‌ماه جشنوارە “دایک” ویژە مادران سالمند روستایی در روستای دارلک و ٤ اسفندماه مراسم باستانی “بێڵندانە” در شهر گوک‌تپە برگزار خواهد شد.

 یونس رسولی در پایان از اعضای شورای شهر مهاباد و رییس هیئت جورابین استان آذربایجان‌غربی بە دلیل حمایت همەجانبە تشکر و قدردانی کرد.

لینک نوشته در کردمدیا

درباره ی gasemian

همچنین ببینید

ثبت تصویر جدید زمین توسط فضاپیمای OSIRIS-Rex

۴۰ میلیون مایل چه‌قدر دور است؟ فضاپیمای OSIRIS-Rex به‌تازگی تصویر خارق‌العاده‌ی جدیدی را از زمین مخابره کرده است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tarahandigikala
تهیه شده توسط گروه فنی کردمدیا